HYDROFORY POMPY

Pompy do wody idealnie sprawdzą się podczas wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, piwnic oraz innych zbiorników. Popularne są również pompy do podlewania ogrodów. Jeśli posiadasz już pompę do wody, na pewno przydadzą ci się do niej dobre węże ogrodowe

W naszym sklepie oferujemy pompy to użytku domowego jak i pompy spalinowe, które sprawdzą się podczas prac ratunkowych po awariach i klęskach żywiołowych. Ponadto w ofercie posiadamy hydrofory, pompy membranowe, pompy zanurzeniowe, pompy głębinowe i z rozdrabniaczem, do wody czystej oraz do ścieków. Oferujemy pompy marek: YATO, MAKITA, VERKE, NAC, DEGET, FLO.

  • darmowa wysyłka
  • darmowa wysyłka

Szeroki wybór pomp wodnych

Pompa do wody to nieocenione narzędzie w przypadku niespodziewanych zalań piwnic, różnych pomieszczeń lub zagłębień terenu, które często zdarzają się na terenach podmokłych. Spiszą się również podczas wszelkich akcji ratunkowych po awariach i klęskach żywiołowych oraz podczas pompowania wody brudnej np. z szamba. Oferujemy pompy zanurzeniowe, pompy głębinowe, z rozdrabniaczem oraz pompy membranowe.

Pompa do podlewanie ogrodu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pompy, które pomogą zadbać ci o dobre i efektywne nawodnienie roślin na twojej działce. Dzięki nim sprawnie przepompujesz wodę ze zbiornika z woda na ogród warzywny, ozdobny lub na pole. W pracach tego typu spiszą się przede wszystkim pompy do wody czystej lub hydrofory dzięki, którym przepompujesz wodę ze studni głębinowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium