GWOŹDZIARKI I ZSZYWACZE PNEUMATYCZNE

Gwoździarki i zszywarki pneumatyczne umożliwiają szybkie wbijanie i łączenie materiałów. Są doskonalszą wersją tych tradycyjnych narzędzi. Dzięki wyposażeniu w sprężone powietrze możemy cieszyć się błyskawiczną i bezwysiłkową pracą. Sprawdzą się w wielu branżach m.in. stolarskiej, remontowej, dekarskiej i meblarskiej.

Do czego można wykorzystywać gwoździarki pneumatyczne?

Gwoździarki pneumatyczne doskonale sprawdzą się do łączenia każdej konstrukcji z drewna. Nieocenione są również w pracach remontowych i wykończeniowych. Sprawdzają się przy montowaniu np. profili drzwi, wykładzin i innych elementów. Można je wykorzystywać również do składania mebli i innych tego typu czynności.

Jak działa gwoździarka pneumatyczna?

Gwoździarka pneumatyczna przyczynia się do niesamowicie sprawnego i precyzyjnego wbijania gwoździ w krótkim czasie. Dzieje się tak za sprawą mechanizmu ich działania. Kompresor pompuje powietrze do cylindra. Wówczas tłok zaczyna przemieszczać się w dół cylindra. Po naciśnięciu spustu gwóźdź zostaje błyskawicznie wypchnięty na zewnątrz. Natomiast kolejne gwoździe są automatycznie uzupełniane.

Do czego można wykorzystywać zszywarki pneumatyczne?

Zszywacze pneumatyczne umożliwiają natychmiastowe łączenie różnych materiałów. Flagowym przykładem zastosowania zszywaczy pneumatycznych jest branża meblowa.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie zszywarki pneumatycznej?

Zszywarki znajdują wszechstronne zastosowanie. Warto wybrać taki model, który: posiada mechanizm blokujące tzw. puste strzały ma magazynek ładowany od góry (pozwalający na sprawne uzupełnianie zszywek) posiada opcję beznarzędziowego usuwania zaciętych zszywek ma regulację głębokości wbijanych zszywek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium