ELEKTRONARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNE

Narzędzia wielofunkcyjne to specjalne elektronarzędzia, które pozwalają zrezygnować z kilku różnych sprzętów na rzeczy jednego. Sprawdzają się one w wielu pracach remontowych czy podczas zwykłego majsterkowania. Możliwości narzędzi wielofunkcyjnych są różne i mogą różnić się w zależności od modelu jaki wybierzemy natomiast do podstawowych funkcji zaliczamy: polerowanie, skrobanie materiałów,szlifowanie, robienie cięć wgłębnych, piłowania a także frezowanie i cięcie różnych materiałów. W naszym sklepie internetowym posiadamy elektronarzędzia wielofunkcyjne oraz multitoole takich marek jak Bosch, Yato, Makita, Ryobi, Dremel czy Proxxon.

Elektronarzędzia wielofunkcyjne – dużo funkcji w jednym

Nie ważne czy działasz profesjonalnie, czy tylko hobbystycznie ale jeśli Twoja praca wymaga używania wielu różnych narzędzi i jesteś zmęczony, noszeniem za sobą wielu różnych sprzętów, warto zastanowić się nad ofertę multitooli. Elektronarzędzia wielofunkcyjne łączą w sobie wiele różnych funkcji, co znacznie usprawnia i przyspiesza pracę. Do najpopularniejszych zaliczamy przede wszystkim szlifowanie, polerowanie, frezowanie, skrobanie materiałów, robienie cięć wgłębnych, piłowanie, a także cięcie różnych materiałów.

Komu przyda się narzędzie wielofunkcyjne

Tak bogata ilość funkcji, jakie posiadają narzędzia wielofunkcyjne, sprawia, że przydadzą się one niemal każdemu. Nie ważne czy będą to prace hobbystyczne, czy profesjonalne prace remontowo-budowlane. Wybór multitoola z jednej strony zapewnia sporą oszczędność finansową, ponieważ kilka różnych sprzętów zastępujemy jednym, równie bardzo wydajnym. Takie narzędzia również świetnie sprawdzają się w przypadku gdy podczas pracy u klienta nieoczekiwanie musimy coś przeciąć, a nie mamy ze sobą np. szlifierki.

Jak wybrać elektronarzędzie wielofunkcyjne

Wybór multitoola może być kłopotliwe, ponieważ ilość modeli na rynku jest bardzo duża. Wybierając ten konkretny model, warto zwrócić uwagę na moc urządzenia oraz funkcje jak oferuje. Kupując w ciemno, można wybrać takie urządzenie, które ostatecznie nie będzie spełniało wymagań. Przed zakupem warto więc określić swoje potrzeby i przejrzeć asortyment naszego sklepu dobierając idealne dla siebie narzędzie wielofunkcyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium