ODKURZACZE

ODKURZACZE

Co różni odkurzacze przemysłowe od domowych?

Odkurzacze przemysłowe, w przeciwieństwie do domowych, są silniejsze. Moc odkurzacza przemysłowego wynosi przynajmniej 1000 W. Podczas gdy domowy odkurzacz zgodnie z normami UE nie może przekroczyć mocy 900W. Różni je jeszcze wytrzymałość na trudne warunki pracy.

Jakie jest zastosowanie odkurzaczy przemysłowych?

Odkurzacze przemysłowe, w przeciwieństwie do domowych, można stosować przy oczyszczaniu powierzchni po remontach. Wykorzystanie zwykłego odkurzacza do takich czynności skutkowałoby najprawdopodobniej uszkodzeniem sprzętu. Odkurzacze przemysłowe bez trudu znoszą niewielką ilość wody. Niektóre odkurzacze posiadają też opcję dmuchawy. Są przeznaczone do pozbycia się kłopotliwych do usunięcia zabrudzeń. Mają większą pojemność zbiornika na odpady.

Komu polecane jest kupno odkurzacza przemysłowego?

Odkurzacze przemysłowe są polecane przede wszystkim firmom i fabrykom o charakterze budowlanym, dużych powierzchniowo i o nietypowych warunkach. Taki sprzęt znacznie ułatwia i skraca czas dbania o czystość w miejscu pracy. Natomiast nie wyklucza to dostępności dla indywidualnych klientów. Ze względu na systematycznie spadające ceny tych modeli, prywatni klienci, coraz częściej decydują się zakupić odkurzacze przemysłowe. Doskonale sprawdzają się np. podczas sprzątania auta, bądź jeśli mają funkcję dmuchawy, oczyszczania chodnika lub klawiatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium