ZESTAWY NARZĘDZI

Zestawy narzędziowe to warsztatowy niezbędnik każdego majsterkowicza. Dzięki nim, w jednym miejscu można zgromadzić wszystkie najczęściej używane narzędzia. Dobrze wykonane jakościowo klucze gwarantują komfortową, a zarazem bezproblemową pracę niezależnie od warunków. Dostępny w naszym sklepie zestawy narzędziowe to również idealna pomysł na prezent. Ucieszy się z niego każdy, zarówno amator, jak i profesjonalista. Dobry zestaw kluczy powinien być dobierany zgodnie z ich przeznaczeniem i wykonywaną pracą fachowca. Zestawy narzędziowe w formie walizki ułatwiają transport narzędzi, co jest praktycznym rozwiązaniem. W sklepie Mixtools posiadamy zestawy takich marek jak yato, Sthor, Richmann czy Hogert.

Zestaw kluczy nasadowych

Jednym z najczęściej spotykanych zestawów jest zestaw kluczy nasadowych. Klucze tego typu ułatwiają pracę w trudnych miejscach, zawdzięczając to głównie wymiennym nasadką. Można je mocować na rękojeści z grzechotką lub uchwycie. Ułatwiają odkręcanie zardzewiałych i mocno dokręconych śrub. Kolejną zaletą kluczy nasadowych jest fakt, że wymagają znacznie mniej wysiłku w dokręcanie lub zakręcanie śrub, przez ich budowę i występowania nasadki.

Czy warto kupić zestaw narzędzi

Zakup odpowiedniego zestawu narzędzi to znaczące ułatwienie pracy każdego majsterkowicza. Dzięki umieszczeniu wszystkich niezbędnych przyrządów w jednym miejscu nie tracisz czasu na szukanie sprzętów w zagraconym warsztacie. Wybór narzędzi wykonanych z najwyższej jakości materiałów zapewni komfortowe użytkowanie przez wiele lat. W naszym sklepie posiadamy zestawy narzędzi takich marek jak DeWalt, Hogert, Richmann oraz Sthor. Odznaczają się najwyższą jakością i przeznaczone są dla fachowca, który docenia jakość narzędzi, jakie wykorzystuje w swojej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium