PISTOLETY / WYCISKACZE

Przy ręcznych pracach wykończeniowych należy przede wszystkim zadbać o narzędzia przyspieszające pracę. Aplikacja różnego rodzaju klejów, silikonów czy mas uszczelniających wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Wymienione masy są w zasadzie nieodłącznym elementem podczas prac remontowych czy wykończeniowych. Dlatego właśnie warto posiadać w swoim asortymencie pistolety i wyciskacze do silikonu i pianki montażowej, aby umożliwić sobie rozprowadzenie materiału w szybki sposób. Odpowiedni pistolet do piany przyda się podczas takich prac jak wstawianie drzwi i okien, montaż parapetów czy też podczas klejenia ubytków w ścianach. Dobry pistolet do piany pozwala zakończyć pracę w dowolnym momencie i chroni pianę przed zasychaniem. Możliwość doboru wielu akcesoriów jak np elastyczne końcówki sprawi, że praca będzie jeszcze prostsza, niezależnie od warunków. W naszym sklepie posiadamy pistolety i wyciskacze takich marek jak Yato, Vorel, Proline, Werke czy Makita.

Jak wybrać pistolet do pianki i silikonu?

Wykorzystanie specjalistycznego pistoletu do pianki czy silikonu jest gwarancją szybkiego i dokładnego rozprowadzenia materiału. Nie bez znaczenia są tutaj takie kwestie jak jakość wykonania pistoletu, co bezpośrednio przekłada się na trwałość narzędzia. W naszej ofercie dostępne są pistolety wykonane z różnych materiałów dostępne w kilku rozmiarach. Zarówno amator prac wykończeniowych, jak i specjalista w tej dziedzinie odnajdą u nas produkt spełniający ich wymagania.

Wyciskacz ręczny czy akumulatorowy?

W naszej ofercie znajdziesz wyciskarki ramowe ręczne, ale też akumulatorowe. Pierwsze z nich cechują się niższą ceną, a przy tym nie wymagają wielkich umiejętności służących do ich poprawnego wykorzystania. Istotny czynnik przy wyborze wyciskarki powinno stanowić zastosowanie zabezpieczenia mającego na celu powstrzymanie niepożądanego wpływu masy. Warto również podczas dokonywania wyboru wyciskacza zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany. Najlepsze tworzywa stanowią przede wszystkim aluminium i tworzywa sztuczne cechujące się swoją niezwykłą odpornością i wytrzymałością. Jeżeli jednak poszukujesz profesjonalnego rozwiązania do aplikacji klejów czy silikonu zdecyduj się na wyciskacz akumulatorowy. Posiada on m.in. elektroniczną regulację prędkości spustem włącznika zapewniającą maksymalną kontrolę przepływu silikonu lub kleju. Dodatkowy atut stanowi również funkcja anti drop, która zapobiega wyciekom substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium