ŚCISKI

Hobbystyczne majsterkowanie czy profesjonalna praca w warsztacie zdecydowanie nie obejdą się bez specjalnych narzędzi ręcznych. Użycie różnego rodzaju ścisków stolarskich, które posiadamy w ofercie, ułatwi Ci wiele czynności. Ich charakterystyka pozwala na ustabilizowanie obrabianych materiałów podczas cięcia, klejenia malowanie czy szlifowania. Najlepiej sprawdzą się przy pracy związanej z obróbką drewna czy metalami twardymi. W naszym sklepie znajdziejsz m.in ściski sprężynowe, automatyczne, śrubowe czy pistoletowa. Dobry ścisk stolarski czy ślusarski powininen posiadać odpowiedni rozstaw ramion, który pozwala stabilnie utrzymać materiał. W sklepie Mixtools posiadamy ściski takich marek jak Yato, Vorel, Irwin Hogert czy Bessey.

Komu przydatne są ściski?

Użytek ze ścisków uczynią przede wszystkim stolarze, ale również ślusarze i każdy majsterkowicz, którego pasją jest obróbka różnego rodzaju materiałów, drewnianych lub metalowych. Ponadto ściski mogą być wykorzystywane także do innych celów niekoniecznie mieszczących się w obrębie stolarstwa. Wysokiej jakości ściski i nastawy sprawdzą się przede wszystkim podczas klejenia, szlifowania, polerowania lub cięcia.

Jaki ścisk wybrać?

W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na kilka rodzajów ścisków. Wyróżniamy przede wszystkim ściski stolarskie, śrubowe, dźwigniowe oraz taśmowe. Przy wyborze ścisku dobrze jest zwrócić uwagę na materiał użyty do wyrobu ramienia ruchomego oraz ramienia stałego. Odpowiednie wykonanie ścisku zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne, które są naturalnym efektem pracy. Kluczem do zadowolenia z pracy stolarskiej jest zatem wybranie odpowiedniego ścisku, który spełni nasze wymagania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres produktów umożliwiających profesjonalne działanie i gwarantujące niezawodność nawet w niesprzyjających warunkach pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium