SZLIFIERKI STOŁOWE

Jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywany przez majsterkowiczów oraz profesjonalistów. Zgodnie z nazwą są przytwierdzane do płaskiego podłoża w celu stabilizacji urządzenia podczas pracy. Narzędzie wykorzystywane zarówno do ostrzenia noże, motyk, siekier czy maczet jak i również do polerowania oraz czyszczenia powierzchni metalowych, czy drewnianych. Szlifierka stołowa poradzi sobie również z twardym betonem oraz materiałem syntetycznym. W naszym sklepie znajdziesz szlifierki stołowe firmy Bosch, Makita, Deget oraz Proma

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie szlifierek stołowych?

Istnieje kilka kluczowych parametrów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze szlifierki stołowej. Część istotnych parametrów szlifierek jest wspólne dla różnych typów tych elektronarzędzi. Jeżeli chodzi o szlifierki stołowe, ważnym elementem jest po prostu moc urządzenia. Większa moc urządzenia pozwala na szybszą obróbkę różnego rodzaju materiałów. Kolejnym ważnym aspektem jest prędkość obrotowa, który określa jak szybko, obraca się dysk. Wspólnym ważnym elementem dla większości szlifierek jest rozmiar tarcz. Większe średnice tarcz pozwalają na szybsze wykonanie prac na różnych materiałach. Z drugiej strony mniejsze tarcze cechują się większą dokładnością i komfortem pracy.

Polecane szlifierki stołowe w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szlifierki stołowe różnych marek. Szlifierki są również zróżnicowane cenowo, więc każdy z pewnością znajdziesz szlifierkę na swoją kieszeń.Poniżej zaprezentowane zostały szlifierki polecane dla danych przedziałów cenowych.

Szlifierka stołowa do 200 zł DEGET BG 420 V 08035 - dobrej jakości szlifierka stołowa z regulowanymi zabezpieczeniami przed iskrami i odpryskami. Dodatkowo urządzenie zabezpieczone jest przed powstałym podczas pracy pyłem. Urządzenie o mocy 350 W oraz prędkości obrotowej około 3000 obr/min poradzi sobie z większością prac majsterkowicza.

Szlifierka stołowa do 700 zł BOSCH GBG 35-15 - podwójna szlifierka marki bosch o nominalnej mocy 350 W. Posiada ochronne szybki oraz regulowane podstawki. Osłona wyłącznika jest pyłoszczelna. Oprócz samego urządzenia w skład zestawu wchodzą 2 tarcze szlifierskie o ziarnistości 24 oraz 60. Klient po zakupie dostaje 3 lata gwarancji na urządzenie.

Szlifierka stołowa do 1400 zł Luna LSG 200H - szlifierka z wyższej półki cenowej. Wykorzystywana do użytku głównie w przemyśle. Cechuje ją przede wszystkim wysoka klasa szczelności m.in. silnika. Prędkość obrotowa wrzeciona wynosi 60Hz przy 3540 obr/min. Do urządzenia dołączane są ściernice o ziarnistości 36 oraz 60. Moc silnika to 900 W a masa całego urządzenia to 28 kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium