PRZECHOWYWANIE

Tracisz czas i nerwy, gdy podczas pracy nie możesz odnaleźć w warsztacie tego, czego aktualnie potrzebujesz? Dzięki organizerom na narzędzia, skrzynkom narzędziowym i walizkom z oferty sklepu Mixtools wszystkie śrubokręty, klucze, młotki i inne przybory będziesz miał zawsze pod ręką. Z kolei pasy monterskie i torby na narzędzia umożliwią zabranie narzędzi do pracy poza domem, w terenie, do robót budowlanych, a także zapewnią wygodę, gdy będziesz musiał coś nareperować w utrudnionej pozycji, np. na wysokościach.

Oferujemy akcesoria do przechowywania narzędzi marek: BETA, DEDRA, DEWALT, MAKITA, PROLINE, PATROL, STANLEY. W sklepie Mixtools znajdziesz organizery na narzędzia, skrzynki narzędziowe, wózki narzędziowe, walizki, pasy monterskie i torby narzędziowe.

 PATROL  ORGANIZER 200 PATROL ORGANIZER 200
Producent: PATROL
Cena: 6,50 zł
zobacz więcej dodaj do przechowalni

Jak przechowywać narzędzia?

Podczas wykonywania jakichkolwiek prac, duże znaczenie ma odpowiednia organizacja i utrzymywanie porządku na swoim stanowisku. Dotyczy to również remontów, napraw w domu czy innych prac budowlanych. Należy zadbać o przechowywanie narzędzi w łatwo dostępnym miejscu. Do tego celu idealne będą różne akcesoria: torby narzędziowe, organizery, szufladki, pasy narzędziowe czy skrzynki.

Walizki, torby oraz pasy na narzędzia

Wszelkie prace, które wymagają użycia specjalnych narzędzi, można usprawnić w prosty sposób: zapewniając sobie łatwość w przenoszeniu akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu pasów narzędziowych, skrzynek lub innych organizerów, wszelkie sprzęty będzie mieć w zasięgu ręki. Jest to szczególne ułatwienie dla osób wykonujących prace wymagające ciągłego przemieszczania się.

Organizery, wózki, skrzynki na narzędzia warsztatowe

Organizery przydają się nie tylko w czasie pracy, ale również wtedy, gdy nie musimy mieć przy sobie narzędzi. Warto zadbać o porządek w miejscu, w którym przechowujemy swoje sprzęty. Do tego celu przydatne będą profesjonalne szafki, pudełka z przegrodami lub wózki narzędziowe oferowane przez sklep Mixtools.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium