ODZIEŻ OCHRONNA

Zapewnienie ochrony sobie oraz swoim pracownikom to konieczność nie tylko jeśli chcemy zadbać o bezpieczeństwo, ale również od strony prawnej. W naszym sklepie kompleksowo ubierzesz pracowników swojej firmy. W ofercie posiadamy: bluzy, kurtki, buty, gogle, ochraniacze, skarpety, rękawice, spodnie, kamizelki, koszule, kaski itp. Znajdziesz u nas odzież BHP takich marek jak LAHTI PRO, BETA, YATO, SNICKERS WORKWEAR, VERKE, RAW–POL.

Szeroki wybór profesjonalnej odzieży ochronnej i akcesoriów

Sklep Mixtools oferuje szeroki asortyment, który obejmuje specjalistyczną odzież BHP, obuwie i akcesoria przydatne przy wykonywaniu wszelkich prac. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Do ich uszycia wybrano materiały najwyższej jakości, co zapewnia komfort użytkowania i ochronę przed otarciami lub innymi uszkodzeniami ciała.

Jaka odzież ochronna będzie wygodna?

Podczas wykonywania wszelkich prac fizycznych, np. remontów, pielęgnacji ogrodu czy prac budowlanych, bardzo istotny jest dobór odpowiedniego ubioru. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kwestię wygody i bezpieczeństwa. Odzież nie może być zbyt obcisła, ponieważ stwarza to ryzyko powstawania ran na skórze, a także krępuje ruchy. Trzeba także odpowiednio dopasować ubranie do rodzaju wykonywanej pracy.

Odzież ochronna a bezpieczeństwo

Podejmując się prac fizycznych, często zapominamy o tym, że na pierwszym miejscu powinniśmy postawić swoje bezpieczeństwo. Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się nawet podczas wykonywania drobnych napraw w domu, dlatego warto zainwestować w ubranie ochronne dopasowane do Twoich potrzeb, które z pewnością odnajdziesz w ofercie sklepu Mixtools.

Odzież ochronna wysokiej jakości

Odzież ochronna dostępna w sklepie sklepu Mixtools wykonana została z solidnych materiałów, co zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania zakupionych produktów. W ofercie znajdują się ubrania ochronne nieprzemakalne, odporne na działanie czynników zewnętrznych, które sprawdzą się nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium