OŚWIETLENIE

W domowej skrzynce z narzędziami zawsze warto mieć latarkę. Gdy w domu przestanie działać prąd lub gdy potrzebujemy oświetlić jakieś trudno dostępne miejsce podczas drobnej naprawy, wygodna latarka wyposażona w diodę o dużej jasności okaże się nieoceniona. Z kolei zawodowcy docenią nasze lampy czołowe, warsztatowe, halogenowe i reflektory, które dzięki łatwej regulacji i lekkiej konstrukcji posłużą w serwisie samochodowym, na budowie czy w przemyśle. Sklep MIXTOOLS.PL oferuje również reflektory do oświetlenia fasad budynków, podjazdów, klatek schodowych oraz żarówki LED.
W naszej ofercie znajdziesz latarki, lampy i naświetlacze marek: DEDRA, HOGERT, MACTRONIC , MARELD, RICHMANN EXCLUSIVE, RICHMANN, VERKE, VOREL, YATO.

W sklepie MIXTOOLS.PL znajdziecie Państwo: latarki, lampki LED, lampy warsztatowe, pod maskę, lampy halogenowe, lampy czołowe, kempingowe, rowerowe, reflektory, naświetlacze, żarówki LED.

Lampy do oświetlenia przestrzeni roboczej

Zdarzają się sytuacje, kiedy musimy pracować po zmroku bądź w pochmurny dzień. Widoczność jest wtedy w mniejszym lub większym stopniu ograniczona. Aby precyzyjnie wykonywać swoje obowiązki, w takich momentach warto mieć ze sobą sprzęt umożliwiający oświetlenie miejsca pracy. Urządzenia dostępne w sklepie Mixtools sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Są doskonale przystosowane do warunków pracy na budowie.

Szeroki wybór lamp warsztatowych i akcesoriów

Sklep Mixtools oferuje różnego rodzaju narzędzia służące do oświetlania wszelkich przestrzeni. Profesjonalne latarki czołowe to wygodne rozwiązanie dla osób, które podczas pracy muszą ciągle się przemieszczać. Takie urządzenia znacznie usprawnią proces wykonywania danego zadania. Osoby posiadające własną, stałą przestrzeń pracy, mogą zainwestować w sprawdzone lampy warsztatowe. Zapewniają one optymalne oświetlenie wspomagające prace remontowe i budowlane. Inną opcją jest zakup reflektora. Wytrzymałe reflektory diodowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane na budowanie lub w warsztacie, ponieważ ich solidna konstrukcja zapewnia odporność na działanie czynników zewnętrznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium