Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

CYRKLE / PROMIENIOMIERZE

CYRKLE / PROMIENIOMIERZE

Do czego można wykorzystać cyrkiel?

Cyrkle traserskie podobnie jak cyrkle biurowe służą do kreślenia łuków oraz odmierzania i przenoszenia odcinków. Dzięki nim możemy wyznaczać obwody, okręgi itp. Można je stosować wraz z ołówkiem, natomiast na twardych materiałach wykorzystuje się do tego twarde końcówki. Cyrkle traserskie są wykonane z wysokiej jakości stali, która sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Możemy je wykorzystać do wielu rodzaju prac. Dzięki nim określenie wzoru i wycinanie kształtów z metalu kreślenie na drewnie czy wyznaczanie powierzchni na płytach i innych elementach nie będzie sprawiało problemu. To narzędzie może okazać się również pomocne podczas układania dachówek. Zastosowań jest wiele, to od ciebie zależy, jak go wykorzystasz.

Jak działają promieniomierze?

Promieniomierze są to narzędzia pomiarowe, które służą do pomiaru promieni powierzchni zaokrąglonych, wklęsłych i wypukłych. Mają one postać wzorników, które mierzą krawędzie zaokrąglone dzięki metodzie porównawczej. Takie narzędzie zawiera w sobie komplet wzorników o różnych promieniach zaokrąglenia. Wykonywanie pomiarów odbywa się poprzez przymierzanie następnych wzorników, aż do momentu, w którym konkretny model będzie dokładnie przylegał. Po tej czynności możemy odczytać uwidoczniony na nim promień zaokrąglenia.

Cyrkle i promieniomierze na Mixtools.pl

Nasz sklep gwarantuje najlepszej jakości narzędzia pomiarowe w tym cyrkle oraz promieniomierze najlepszych marek takich jak Limit, Yato. Dzięki nim żadna praca nie będzie ci straszna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium