OPRYSKIWACZE

Wybór odpowiedniego opryskiwacza pozwala na skuteczną ochronę roślin przy jednoczesnej wygodzie pracy. W zależności od takich czynników jak miejsce, wielkość powierzchni czy typ rośliny jesteśmy w stanie dobrać najlepszy rodzaj opryskiwacza. Spośród rodzajów opryskiwaczy mamy możliwość wyboru pomiędzy opryskiwaczami ręcznymi, opryskiwaczami akumulatorowymi oraz opryskiwaczami spalinowymi. Opryskiwacz znajduje swoje zastosowanie w ogrodzie, szklarni, sadzie, plantacji roślin czy nawet w mieszkaniu. W ofercie naszej firmy znaleźć można opryskiwacze ręczne, akumulatorowe i spalinowe. Nasza firma oferuje produkty najlepszych marek takich jak Dedra, Flo, Kwazar, Verke, Yato.

FLO PRZYŁĄCZE 4-DYSZOWE 89543 FLO PRZYŁĄCZE 4-DYSZOWE 89543
Producent: FLO
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej dodaj do przechowalni
  • darmowa wysyłka
KWAZAR OPRYSKIWACZ 6,0L XI6 KWAZAR OPRYSKIWACZ 6,0L XI6
Producent: KWAZAR
Cena: 107,00 zł
zobacz więcej dodaj do przechowalni

Opryskiwacz ręczny

Znajduje zastosowanie wszędzie, gdzie występuje potrzeba rozpylenia cieczy pod ciśnieniem (np. sad, ogród, szklarnia, mieszkanie). Pozwala użytkownikowi właściwie dozować środki. Zaleca się wybór opryskiwacza ręcznego z funkcją regulacji szerokości oprysku i dyszy opryskiwacza oraz lancą. Istotne, by opryskiwacz ręczny był ergonomiczny. Komfort użytkowania zapewni mały ciężar, odpowiedni kształt i pojemność.

Opryskiwacz akumulatorowy

Nie wymaga posiadania przewodu zasilającego ani nieustannego pompowania zbiornika. Przy wykorzystaniu opryskiwacza akumulatorowego możliwe jest opryskanie obszarów otwartych jak i zamkniętych pomieszczeń. Warto wyposażyć się w specjalny pasek na ramię. Ma on za zadanie ułatwić pracę poprzez rozłożenie ciężaru sprzętu. Ważna jest również możliwość zakupu końcówki spryskującej oraz węża wraz z opryskiwaczem. Dzięki nim ułatwimy sobie dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Ostatnią istotną kwestią przy zakupie opryskiwacza akumulatorowego jest dobór modelu z możliwie największą pojemnością baterii. Postawmy na model, który pozwoli pryskać jak najwięcej litrów płynów na jednym ładowaniu akumulatora.

Opryskiwacz spalinowy

Zasilany paliwem sprzęt sprawia, że opryski są błyskawiczne i pozbawione wysiłku. Za pompowanie cieczy odpowiada praca silnika. Opryskiwacz spalinowy może być w formie plecaka lub na kółkach. Zakup takiego opryskiwacza wiąże się z dość dużą inwestycją. Jednak jest on coraz częściej wybieranym rodzajem opryskiwaczy ze względu na automatyzację, wygodę i wszechstronność użycia. Najczęściej znajduje zastosowanie w dużych ogrodach, sadach i pracach polowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium