PISTOLETY DO KLEJU I SILIKONU

Różnego rodzaju pistolety to wyjątkowe urządzenia, które potrafią sprawić, że praca staje się dużo bardziej wydajna i precyzyjna. Wyróżniamy m.in. pistolety do nakładania kleju na gorąco, pistolety do silikonu, oraz pistolety malarskie i lakiernicze. Pozwalają na równomierną aplikację materiału dzięki czemu nie jest on marnowany. Oferowane przez nas pistolety do kleju oraz malarskie dostępne są zarówno w wersjach zasilanych sieciowo jak i akumulatorowo. Oferujemy pistolety najlepszych marek takich jak Yato, Steinel, Stanley oraz Proline.

Pistolety budowlane

Narzędzia te wykorzystywane są podczas całego procesu remontu bądź budowy. Odpowiednie rodzaje pistoletów można użyć kolejno do połączenia elementu, piaskowania elementu, wydmuchiwania zanieczyszczeń, lakierowania, malowania, a potem mycia lub konserwacji. Wszystkie te kolejno występujące po sobie kroki możemy wykonać tylko za pomocą jednego typu narzędzia, jakim właśnie jest — pistolet budowlany.

Rodzaje pistoletów do kleju

Pistolety budowlane są bardzo zróżnicowane pod kątem ich zastosowania. Pistolety na gorąco lub do silikonu pozwalają na łączenie i spajanie elementów. Pistolety do malowania i lakierowania mogą posłużyć na naniesienie odpowiedniej substancji na dany element. Pistolety do piaskowania oraz pistolety pneumatyczne wydmuchowe dają możliwość wygładzenia powierzchni ze skaz, a następnie wydmuchanie ich z ciężko dostępnych miejsc. Pistolety do mycia pozwalają za pomocą ciśnienia doczyścić nawet najbrudniejsze elementy.

Pistolet do klejenia na gorąco — na co zwrócić uwagę?

Podczas wyboru odpowiedniego pistoletu do klejenia na gorąco warto sprawdzić moc pistoletu. Im jest ona większa, tym krótszy czas rozgrzewania się grzałki do danej temperatury. Warto zadać sobie również pytanie, czy wybrać pistolet z kablem, czy akumulatorem. Pistolety z kablem cechują się większą mocą i zapewniają ciągłą pracę bez potrzeby ładowania. Jednak do pracy gdzie obszar pracy wymusza na nas więcej mobilności, lepiej spiszę się pistolet na akumulator. Cechą, na którą warto zwrócić uwagę, są również odpowiednie dysze do pistoletów oraz blokada wypływania kleju

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium