KLEJE

Wyrwałeś uchwyt od szuflady? Potrzebujesz szybko przykleić numer na dom, listwę na ścianę bądź płytkę? Chcesz uniknąć żmudnego wiercenia w betonowej ścianie, które pochłonie trzy wiertła, litry potu i twój dobry nastrój? Skorzystaj z naszej, szerokiej oferty klei i ciesz się szybkim montażem, czego tylko chcesz. Jeśli potrzebujesz coś szybko skleić, sprawdź również naszą ofertę taśm

W naszym sklepie znajdziesz: kleje do drewna, kleje do płytek, kleje do metalu, kleje do plastiku, kleje zaprawkowe, kleje szybkowiążące, kleje termopotliwe, kleje epoksydowe, kleje uniwersalne. Oferujemy kleje marek Techniqll i Yato.

Klej do szybkiego montażu

Potrzebujesz coś szybko zamontować, a nie chcesz wygrzebywać wiertarki z piwnicy, szukać odpowiednich wierteł i narzekać na twardą ścianę? A może po prostu musisz połączyć ze sobą elementy papierowe, metalowe lub plastikowe. Skorzystaj z szerokiej oferty naszych klei i ciesz się szybkim montażem.

Szeroki wybór klei do wszystkiego

W naszym sklepie oferujemy, olbrzymi wybór klei, którymi połączysz dosłownie wszystko. Oferujemy kleje do drewna, metalu, płytek, plastiku, gumy, butów, szkła. Ponadto oferujemy kleje konstrukcyjne, zaprawkowe, hydrauliczne, elektroprzewodzące, anaerobowe, szybkowiążące, kontaktowe, montażowe, termiczne, silikonowe oraz pasty aluminiowe i stalowe.

Jaki klej wybrać?

Zastanawiasz się jaki klej wybrać? W naszym asortymencie posiadamy kleje do niemal wszystkiego. Dzięki dobremu opisowi parametrów i zastosowania na pewno dobierzesz klej idealnie dobrany do twoich potrzeb,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium