https://www.mixtools.pl/pl/i/Twisto-Kup-teraz%2C-zaplac-za-30-dni/19

Zepsuł ci się akumulator wiertarko-wkrętarki lub uważasz, że dołączona bateria jest zbyt mała i zbyt często musisz ją ponownie ładować? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór baterii, akumulatorów i ładowarek do elektronarzędzi różnych marek. Jeśli zepsuł ci się Twój stary sprzęt, sprawdź równie oferowane wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

Znajdź odpowiedni dla siebie akumulator lub specjalistyczną szybko ładująca ładowarkę do baterii i ciesz wydłużonym czasem pracy. Oferujemy: akumulatory, baterie oraz ładowarki zwykłe, szybkie i podwójne marek: BOSCH, DEWALT, MAKITA, YATO, HIKOKI, RYOBI, METABO, DEDRA.

AKUMULATORY / BATERIE

Nowa bateria do wiertarko–wkrętarki

Bateria w twojej wkrętarce działa coraz słabiej a ty musisz przerywać co chwila pracę, by wymienić ja na druga i podładować? Nie ma nic prostszego niż kupić nową. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i znowu ciesz się z pracy swoją ulubioną wiertarko-wkrętarką lub innym narzędziem.

Jak wydłużyć czas pracy wiertarko-wkrętarki?

W pracy jesteś bardzo dynamiczny, ciągle masz coś do zrobienia i nie masz ochoty co chwila przerywać, by zmienić lub naładować baterię swojej wiertarko-wkrętarki? Męczy cię to, że możesz ładować tylko jedną baterię na raz lub chciałbym móc naładować akumulator wkrętarki podczas dojazdu do pracy? W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości baterie i ładowarki marek Dedra, DeWalt, Yato, Makita, Ryobi, ładowarki podwójne oraz samochodowe.

Szeroki wybór nowych akumulatorów

W naszym asortymencie posiadamy bardzo duży wybór akumulatorów do wkrętarek. Jeśli potrzebujesz nowej baterii z pewnością znajdziesz coś odpowiadającego twoim potrzebom w zakresie szybkości ładowania jak i długości działania na jednym ładowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium