TAŚMY

Pęknięty wazon, paczka do wysłania, zepsuty przewód? Oto taśma - wynalazek XX wieku bez którego nie istnieje żadne gospodarstwo domowe. Nasze taśmy poradzą sobie z każdą inną domową usterką - układają się na trudnych, nierównych powierzchniach, elastycznie dostosowując się do twoich potrzeb. Pomogą Ci w domowych naprawach elektrycznych, pracach malarskich, a także świetnie sprawdzą się jako materiały uszczelniające i maskujące. Wybierz odpowiednią dla siebie i pamiętaj, że jeśli nie możesz naprawić czegoś taśmą oznacza to, że użyłeś za mało taśmy.

Szeroki wybór taśm

W katalogu produktów znajdziesz szeroki wybór taśm, które mogą być stosowane do różnych celów. Warto zapoznać się z pełnym asortymentem i wybrać produkt o cechach najbardziej dopasowanych do Twoich potrzeb. W sklepie dostępne są taśmy, które sprawdzą się na rozmaitych powierzchniach, np. plastiku, metalu, szkle, drewnie, tynku, gipsie czy cegle.

Wysokiej jakości taśmy w przystępnej cenie

Ceny taśm uzależnione są od ich rodzaju, a także szerokości. Wszystkie produkty znajdujące się w katalogu zawierają opis ich parametrów, więc z łatwością znajdziesz taśmę, której w danym momencie potrzebujesz. Taśma klejąca to przedmiot, który jest przydatny bardzo często. Istotny jest jednak odpowiedni wybór produktu, tak aby był on przystosowany do użytku na określonej powierzchni.

Jaką taśmę wybrać?

Nie ważne czy potrzebujesz taśmy tynkarskiej, izolacyjnej, papierowej, malarskiej, pakowej, budowlanej czy szczelinowej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz je wszystkie oraz o wiele więcej. Każda z nich jest dobrze opisane pod względem parametrów jak i zastosowania więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium