DETEKTORY

Przeprowadzanie remontów wielokrotnie związane jest z ingerowaniem w ściany oraz tynki. Dla przykładu może się tak stać w przypadku prac montażowych związanych z konstruowaniem czy przebudowaniem systemów grzewczych, wodnych tudzież gazowych. Co więcej, podczas dekorowania wnętrz często niezbędne jest wiercenie w ścianie. Zawieszanie obrazów czy półek na ścianach często wiąże się ze stresem, aby przypadkowo nie natknąć się na przewody elektryczne czy rury. Aby te zadania wykonać prawidłowo, do pracy będzie niezbędny nam detektor. Zagwarantuje nam to bezpieczną pracę oraz zminimalizuje ryzyko powstawania dodatkowych kosztów podczas wszelkich prac remontowych. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór detektorów. Znajdzie się sprzęt dla prawdziwych profesjonalistów, jak i dla użytku domowego w różnych kategoriach cenowych. Oferujemy sprzęt najlepszych producentów takich jak: Bosch, Stanley, DeWalt.

  • darmowa wysyłka

Czym jest detektor?

Jest to urządzenie, które w przejrzysty i szybki sposób lokalizuje miejsca, w których znajdują się kable oraz przewody instalacyjne. Podczas remontu, kiedy każdy ma na swojej głowie ogrom pracy, nie myśli o tym jak przebiegają instalacje w jego mieszkaniu. Co więcej, rzadko kiedy pamiętamy o takich sprawach, które w codziennej rzeczywistości nie są dla nas istotne. W takich sytuacjach niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia prac może okazać się detektor. Praca z detektorem znacznie może przyspieszyć remonty. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie konieczne sięganie do projektów instalacji czy samodzielne ich wyszukiwanie. Detektor dodatkowo zapewni nam bezpieczeństwo i uchroni od dodatkowych wydatków w przypadku awarii instalacji.

Jaki detektor wybrać?

Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór wykrywaczy. Dostępne są zarówno detektory do użytku profesjonalnego jak i incydentalnego. W ofertach sklepowych możemy znaleźć detektory do wykrywania drewna, metalu, przewodów elektrycznych oraz rur z tworzywa sztucznego. To, jakie urządzenie wybierzemy, zależy od naszych potrzeb. Dobrym wyborem będzie urządzenie uniwersalne, które pozwoli na zlokalizowanie wszelkich przeszkód, niezależnie od materiału, z jakiego są stworzone. Zanim zdecydujemy się na detektor, ważnym aspektem jest sprawdzenie jego parametrów technicznych. W przypadku takich urządzeń często wysoka jakość wiąże się z większym wydatkiem. Dlatego chcąc zaopatrzyć się w porządny sprzęt, musimy być przygotowani na taki zakup. W wykrywaczu przydatną opcją jest również wskaźnik LED, który informuje o możliwości działania w konkretnym miejscu. Producenci detektorów biorą również pod uwagę wygodę użytkowania. Z tego względu sprzęt wykonany jest z przyjaznych dla użytkownika miękkich materiałów, które zapewniają poręczność i bezpieczeństwo użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium