MŁOTY I MŁOTOWIERTARKI

Każdy chyba zna ten moment kiedy chcemy wywiercić otwór w ścianie bloku z wielkiej płyty. Wiercimy i wiercimy a efektu nie widać. Jedyne co w takiej sytuacji możemy uzyskać to zmęczenie i spaloną wiertarkę. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą młotowiertarki z funkcją udaru. Dzięki nim, wiercenie w betonie nie sprawia żadnych trudności. Młoty udarowe to również sprzęt przydatnych podczas poważniejszych remontów kiedy trzeba skuć kawałek lub nawet całą ścianę. W naszym sklepie internetowym posiadamy młotowiertarki i młoty udarowe najlepszych marek takich jak: Bosch, Makita, DeWalt, Hikoki

Młotowiertarki i młoty udarowe

Mocne ściany nieraz są wielkim wyzwaniem gdy chcemy wywiercić otwór lub po prostu zburzyć jej kawałek. Często zwykłe wiertarki nie mają wystarczającej siły, aby skutecznie podołać takiej pracy. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą młotowiertarki i młoty udarowe, które dzięki dużej częstotliwości udaru świetnie radzą sobie z każdego rodzaju ścianą, wchodząc w nią jak masło.

Jak wybrać odpowiednią młotowiertarkę

Wybór odpowiedniego sprzętu może być trudny, oferta jest bardzo szeroka i nie wiadomo czym kierować się przy wyborze tego konkretnego modelu. Każda konkretna młotowiertarka bądź młot udarowy posiada swoje własne dane techniczne, którymi najlepiej kierować się przy wyborze. Warto w tej kwestii zwrócić uwagę na moc urządzenia, siłę udaru oraz poziom wibracji. Moc oraz siła udaru zapewnia duża wydajność i sprawia, że młot nie będzie miał problemu nawet z najtwardszą ścianą. Poziom wibracji natomiast to czynnik, który im jest mniejszy, tym praca danym urządzeniem jest przyjemniejsza i nie męczy tak operatora.

Poczuj się jak profesjonalista z młotowiertarkami najlepszych marek

Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo szeroka, posiadamy młotowiertarki przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów, którzy będzie z niej korzystać sporadycznie i do stosunkowo lekkiej pracy. Znajdziesz u odpowiednią młotowiertarką niezależnie czy posiadasz firmę remontową, czy po prostu lubisz nie mieć problemu z wierceniem w twardej ścianie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium