GIĘTARKI / IMADŁA

Imadło to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. Gwarantuje ono stabilne mocowanie różnych przedmiotów, które następnie zostaną poddane obróbce. Oferujemy wysokiej klasy imadła, przeznaczone do prac z wykorzystaniem dużej siły nacisku szczęk. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i prywatnych użytkowników. W swoim asortymencie posiadamy imadła maszynowe, ślusarskie, wiertarskie, wielofunkcyjne, marek takich jak Yato czy Bison. Wszystkie produkty zostały wykonane z bardzo odpornych materiałów, gwarantujących długą żywotność, niezależnie od rodzaju wykonywanych prac.

Imadła ślusarskie

Bardzo powszechne jest imadło ślusarskie. Służy do unieruchamiania przedmiotów metalowych. Takie same zatem muszą być szczęki tego narzędzia. Modele ślusarskie można montować na stałe do podłoża lub przenosić je z miejsca na miejsce. Obrotowe imadło ślusarskie to jedno z popularniejszych narzędzi w każdym warsztacie, w którym obrabia się także drewno. Model ten umożliwia obracanie imadła, aby zmienić położenie skomplikowanej budowy obrabianego przedmiotu. W ofercie naszego sklepu można znaleźć imadła z kowadłem wykonane z najlepszych materiałów renomowanych marek. Najczęściej są wykonywane ze stali lub żeliwa ciągliwego. Bardzo często szczęki posiadają miękkie pokrycia wykorzystywane w celu ochrony delikatnych elementów, a ich wkładki są rozdzielne i wymienne. Aby efektywniej wykorzystywać imadło ślusarskie, poleca się używanie wraz z obrotową podstawą. Wszystkie pomocnicze akcesoria można znaleźć w naszym sklepie.

Imadła maszynowe

Imadła maszynowe pozwalają wykonać pracę z ogromną dbałością o najmniejszy detal. Nasze profesjonalne narzędzia dzięki swojej ergonomicznej budowie umożliwiają solidne i szybkie zamocowanie danego elementu, dzięki czemu praca stanie się przyjemna i efektywna.

Imadła wiertarskie

Idealnie sprawdza się w większości prac wiertarskich. Dzięki niemu możliwe jest precyzyjne szlifowanie, wiercenie i frezowanie wybranych materiałów. Narzędzie z łatwością można dopasować do większości wiertarek stołowych. Do jego wytworzenia wykorzystano solidną stal, odporną na wszelkie uszkodzenia.

Imadła wielofunkcyjne

Imadło wielofunkcyjne to narzędzie łączące w sobie wszystkie opisane wcześniej elementy i jest zalecane w szczególności do użytku profesjonalnego. Przyrząd ten znajdzie zastosowanie niezależnie od tego, jaki materiał poddawany jest obróbce. Wbrew pozorom jego nazwa nie sprawia, że dzięki niemu możemy zrobić coś więcej, niż wygodnie przytrzymać dany element, ale jego budowa i wyposażenie sprawiają, że zyskujemy znacznie więcej możliwości jego wykorzystania. Imadła wielofunkcyjne polecane są do warsztatów, w których pracuje się na kilku rodzajach materiałów, a co najistotniejsze dzięki niemu możliwa jest także obróbka elektronarzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium