BAUG POMBA MEMBRANOWA 0,28KW B5202

Dostępność: powyżej 10 szt.
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAUG
Kod produktu: DE-B5202

Opis

Opis produktu:
Pompa Baug B5202 do wody czystej z membraną Ruska Pompa zanurzeniowa membranowa BAUG nadaje się do pompowania czystej wody z głębokich studni, zbiorników wody czystej, do osuszania wody deszczowej, wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, do podlewania działek i ogrodów.
Pompa wykorzystuje innowacyjny system pompowania – membranę napędzaną silnikiem elektromagnetycznym.
Takie rozwiązanie pozwala na wysokie parametry pracy przy stosunkowo niskim zużyciu energii.
Dodaliśmy zapasową membranę i linkę do opuszczania pompy, co zapewnia bezpieczną pracę i długotrwałe użytkowanie.
Wydajna i lekka pompa membranowa o dużej mocy ssania do wody czystej doskonale nadaje się do wypompowywania wody ze stawów, basenów, jezior itp. Idealna do podlewania ogrodów i działek bez zainstalowanego hydroforu.

Dane techniczne:
- Długość kabla zasilającego: 8 m.
- Średnica króćca (wyjście węża): 3/4”.
- Wysokość podnoszenia maks.: 70 m.
- Wydajność pompy: 1,05 m3/h.
- Napięcie zasilania: 230 V.
- Moc silnika elektrycznego: 0,28 kW.
- Gwarancja: 2 lata

W skład kompletu wchodzi:
- Pompa
- Dwie membrany,
- Przewód do zawieszenia pompy.

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie mogą wystawiać tylko zalogowani Klienci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium