BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA EXPERT, EXSB18V-150 18V 2X8.0AH + 1X5.5AH 84NM L-BOXX (0.601.9R3.202) – DARMOWA WYSYŁKA
Dostępność: 3 szt.
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: BOSCH-EXPERT-EXSB-18V-150
Opis
OPIS PRODUKTU
Wiertarko-wkrętarka Bosch EXPERT EXSB18V-150 to solidne narzędzie akumulatorowe zaprojektowane do wymagających prac związanych z wierceniem, wkręcaniem oraz wierceniem udarowym. Model wykorzystuje bezszczotkowy silnik BITURBO zapewniający wysoką wydajność oraz moment obrotowy do 150 Nm, dzięki czemu narzędzie sprawdza się w zastosowaniach wymagających dużej mocy - np. podczas wiercenia w drewnie, murze czy metalu, również przy większych średnicach. Funkcja KickBack Control zwiększa bezpieczeństwo, chroniąc użytkownika w sytuacji zaklinowania wiertła, a elektroniczna detekcja kąta ułatwia precyzyjne ustawienie długich wkrętów. Metalowy uchwyt 13 mm oraz 2-biegowa metalowa przekładnia wpływają na trwałość i stabilność pracy. Urządzenie jest kompatybilne z akumulatorami Bosch Professional 18V oraz systemem AMPShare.
W oferowanej wersji wyposażenia wkrętarki, uwzględniającej zestaw zasilający (oznaczony symbolem Bosch 06019R3201) znajdują się dwa akumulatory Bosch EXPERT EXBA18V-80, jeden akumulator Bosch EXPERT EXBA 18V-55 oraz ładowarka GAL 12V/18V-80.
ZALETY PRODUKTU
  • Maksymalny moment obrotowy 150 Nm
  • Silnik bezszczotkowy BITURBO BRUSHLESS
  • Funkcja KickBack Control z możliwością włączenia/wyłączenia
  • Elektroniczna detekcja kąta dla precyzyjnego osadzania wkrętów
  • Szybki wybór trybu: wiercenie, wiercenie udarowe, wkręcanie
  • 2-biegowa metalowa przekładnia
  • Metalowy, wytrzymały uchwyt szybkozaciskowy 13 mm
DANE TECHNICZNE
  • Rodzaj silnika: Bezszczotkowy
  • Typ urządzenia: Wiertarko-wkrętarka
  • Rodzaj uchwytu: Szybkozaciskowy, metalowy
  • Typ zasilania: akumulatorowe
  • Napięcie zasilania: 18 V
  • Zakres mocowania: 1,5 - 13 mm
  • Własności dot. wydajności narzędzia:
  • Maks. moment obrotowy (miękki): 84 Nm
  • Maks. moment obrotowy (twardy): 100 Nm
  • Maks. moment obrotowy: 150 Nm
  • Ilość biegów: 2
  • Zakres prędkości obrotowej: 0-550/0-2200 RPM
  • Ilość ustawień sprzęgła: 25
  • Max. prędkość obrotowa (RPM): 2200
  • Max. prędkość najniższego biegu (RPM): 550
  • Maks. częstotliwość udaru [1/min]: 30000
  • Zakres wkręcania i wiercenia:
  • Maks. średnica wkrętów: 13 mm
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie: 150 mm
  • Maks. średnica wiercenia w stali: 16 mm
  • Maks. średnica wiercenia w murze: 20 mm
  • Dodatkowe informacje:
  • Oświetlenie robocze: Tak
  • Funkcja udaru: Tak
  • Technologia Kickback: Tak
  • Technologia BITURBO: Tak
  • Ilość akumulatorów w zestawie: 3
  • Ilość ładowarek w zestawie: 1
  • Rodzaj opakowania: Walizka
  • Rodzaj sprzęgła: Mechaniczne
  • Ciężar bez akumulatora: 2,2 kg
W SKŁAD KOMPLETU WCHODZI
  • Wiertarko-wkrętarka Bosch EXPERT EXSB18V-150
  • Rękojeść dodatkowa
  • 2 akumulatory EXBA18V-80
  • 1 akumulator EXBA18V-55
  • Szybka ładowarka GAL 12V/18V-80