WĘŻE

Węże ogrodowe to podstawowe wyposażenie każdego ogrodu. Dzięki nim bez problemu podlejesz rośliny nawet w najdalszym jego zakamarku używając do tego również specjalnego zraszacza ogrodowego. Jesli natomiast posiadasz ogród warzywny na pewno zainteresują cię oszczędne węże nawadniające, dzięki, którym precyzyjnie podlejesz te rośliny które chcesz bez marnowania wody i chodzenia po ogrodzie.

W naszym sklepie oferujemy: węże ogrodowe, węże do motopomp, trwalsze wężę zbrojone, złączki, zraszacze ogrodowe, węże przyłączeniowe.

Oferujemy węże i akcesoria takich marek jak CELLFAST, FLO (węże ogrodowe), VERKE, VOREL (węże do wody, do pomp)

Węże do podlewania ogrodu

Od dawna marzysz o pięknym ogrodzie pełnym roślin, kwiatów, owoców i warzyw? Chciałbyś móc delektować się owocami własnej pracy? Możesz spełnić swoje marzenia z produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Pomóc ci w tym mogą m.in. węże ogrodowe, zbrojeniowe oraz zraszacze.

Jaki wąż do ogrodu?

Jak wiadomo, rośliny do życia potrzebują dużej ilości wody. Aby cieszyć pysznymi pomidorami, ogórkami czy innymi warzywami, owocami lub po prostu pięknymi roślinami i kwiatami należy zadbać o ich dobre nawodnienie. Możesz o to zadbać, używając węży ogrodowych, zbrojeniowych lub węży nawadniających, które dodatkowo pomagają oszczędzać wodę.

Węże do motopomp

Oprócz prac ogrodowych w naszym sklepie znaleźć możesz węże do wszelkiego rodzaju wodnych motopomp, węże do wody brudnej, węże tłoczone, przyłączeniowe oraz złączki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium