Gwarancja

Informacje gwarancyjne

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta. Każdy towar posiada kartę gwarancyjną autoryzowanego serwisu producenta. Wszystkie szczegółowe informacje na temat gwarancji poszczególnych producentów znajdują się w karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta.

DEWALT
mixtools.pl

Użytkownicy MyDEWALT mogą przedłużyć gwarancję swoich narzędzi DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na MyDEWALT postępując zgodnie z instrukcją, a następnie w ciągu 4 tygodni od daty zakupu dodać narzędzie do swojej listy. Według regulaminu, wybrane produkty są wyłączone z możliwości przedłużenia gwarancji. Lista produktów wykluczonych znajduję się na stronie producenta.


HITACHI
mixtools.pl

Jako potwierdzenie rejestracji użytkownik otrzyma certyfikat 3-letniej gwarancji, który należy wydrukować lub zapisać na nośnikach pamięci elektronicznej, aby móc go przedłożyć w przypadku wystąpienia z roszczeniem gwarancyjnym wraz z dowodem zakupu i oryginałem karty gwarancyjnej, w której odnotowane są wszelkie naprawy serwisowe w okresie standardowej 12 miesięcznej gwarancji. Okres przedłużonej gwarancji biegnie od daty zakupu, a nie od daty rejestracji. W czasie trwania 3-letniej gwarancji wszystkie naprawy i obowiązkowe przeglądy muszą być odnotowane w karcie gwarancyjnej. Naprawa gwarancyjna zostanie zrealizowania w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia dostarczenia reklamowanej maszyny do autoryzowanego serwisu Hitachi. W wyjątkowych przypadkach, gdy zachodzi potrzeba sprowadzenia brakujących części, lub gdy naprawa wymaga dodatkowej ekspertyzy, termin naprawy może ulec wydłużeniu.


MAKITA
mixtools.pl

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji urządzeń, wystarczy dokonać rejestracji zakupionego urządzenia, w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie www.rejestracja.makita.pl, przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Aby dokonać rejestracji urządzenia, należy najpierw założyć konto użytkownika na stronie www.rejestracja.makita.pl, następnie na zarejestrowanym koncie, należy zarejestrować urządzenie. Każde zakupione urządzenie musi być rejestrowane osobno na koncie użytkownika. Po dokonaniu rejestracji użytkownik otrzymuje certyfikat potwierdzający rozszerzenie gwarancji. Certyfikat jest powiązany z urządzeniem i ważny wyłącznie z dokumentem zakupu oraz wypełnioną kartą gwarancyjną.


BOSCH
mixtools.pl

3 lata gwarancji na wszystkie elektronarzędzia i przyrządy pomiarowe Bosch linii niebieskiej bez dodatkowych opłat. Przedłużoną gwarancją nie są objęte narzędzia wysokiej częstotliwości, przemysłowe wkrętarki akumulatorowe i narzędzia pneumatyczne, standardowy osprzęt oraz akumulatory i ładowarki.


YATO
mixtools.pl

Program Serwis YATO Premium umożliwia wydłużenie gwarancji na elektronarzędzia marki YATO – aż do 36 miesięcy - i obsługę zgłoszeń gwarancyjnych w systemie door-to-door. Aby skorzystać z tej usługi wystarczy, że zarejestrować zakupiony produkt w Serwisie YATO Premium w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. Dzięki temu produkt będzie objęty wydłużoną, bezpłatną 3 letnią gwarancją realizowaną w systemie door-to-door (lista produktów oraz szczegóły i zasady gwarancji znajdą Państwo na stronie programu w zakładce Informacje i Regulamin).


Pozostałe marki

Pozostałe marki narzędzi posiadają roczną gwarancje w przypadku zakupu na firmę oraz dwuletnią gwarancje w przypadku zakupu na osobę fizyczną. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do zakupionych narzędzi.